Yaralı Kuşlar 164. Bölüm

Levent, aile yadigarı yüzüğü Meryem’e vermiş ve artık bir çift olmak istediğini dile getirmiştir. Meryem de Levent’in bu isteğine evet diyerek karşılık verir. Levent ve Meryem, artık mutlu bir hayata adım atacaktır. Melis’in kendileri için kurduğu korkunç tuzaktan ise haberleri yoktur. Ayşe’nin düğünü için kafeye giden Meryem, Levent ve Ömer’i, büyük bir tehlike beklemektedir. Levent, yıllardır kayıp olan oğlu Efe’nin kim olduğunu öğrenirken, bir kez daha onu kaybetmenin acısıyla sarsılacaktır.

Yapım  :  Stellar Yapım

Yapımcı :  İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Hikaye- Öykü  : Meryem Temiz, Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo   : Aslı Aksu, Bedirhan Toprak, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Gökçen Eroğlu, Hazel Sevim Ünsal, Meryem Temiz, Münevver Yıldız, Sinem Şengünlü, Yasemin İnal Avcı 

Yönetmenler : Yasemin Erkul &  ECE TAHTALIOĞLU PERTEZ

 

Görüntü Yönetmeni: Faruk Armankaya, Mustafa Karakuş

 

Sanat Yönetmeni : Selami Taşbaşı

Müzik   : Murat Evgin

Kostüm    : Onur Becerik

Oyuncular:  Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Efe), Ali Yasin Özegemen(Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır),Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Hasan), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı),Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta),Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

Yorumlar